Forum pentru pitici, mamici si tatici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
*** Acest forum a fost mutat la adresa www.piticulvesel.ro/phpBB3/index.php Va multumim pentru intelegere ***

 

 Cresa, cu bune si rele

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
rodikutza




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 07/05/2009

Cresa, cu bune si rele Empty
MesajSubiect: Cresa, cu bune si rele   Cresa, cu bune si rele EmptyVin Mai 08, 2009 8:55 pm

Ma numesc Rodica.Am o fetitza de doi ani si trei luni. Am dat-o la cresa din ianuarie anul acesta, din lipsa de alte optiuni. Am fost foarte reticenta, dar nu am avut alta solutie.Acum sunt multumita, desi a racit de multe ori, a luat si varsat de vant, asta e!In colectivitate virusii sunt ca la ei acasa. Oricum, se stie ca e mult mai bine sa faca aceste boli la o varsta cat mai frageda, pentru ca manifestarile sunt, de obicei, mai blande.
Va astept cu opinii despre acest subiect.Poate aveti si voi bebei la cresa si vom putea schimba opinii!
Va pup!
Sus In jos
turcalexandra

turcalexandra


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 04/05/2009

Cresa, cu bune si rele Empty
MesajSubiect: emotiile cresei   Cresa, cu bune si rele EmptySam Mai 09, 2009 12:43 am

si fetita mea va merge la cresa in toamna si am ami emotii. Cred ca va fi greu si pentru ea si pentru mine sa depasim perioada de inceput. Cati copii sunt in grupa la cresa la care e fetita ta? Ai observat ca a facut progrese de cand merge la cresa? Ai ceva sfaturi pentru mamicile care urmeaza sa-si dea piticii la cresa? Asteptm raspunsul tau si speram sa ne mai scrii.
Sus In jos
 
Cresa, cu bune si rele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum pentru pitici, mamici si tatici :: PITICUL LA CRESA SI GRADINITA :: INTRAREA IN COLECTIVITATE :: PITICUL LA CRESA-
Mergi direct la: