Forum pentru pitici, mamici si tatici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
*** Acest forum a fost mutat la adresa www.piticulvesel.ro/phpBB3/index.php Va multumim pentru intelegere ***

 

 Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
lidia76




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/05/2009

Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste EmptyVin Mai 08, 2009 5:04 pm

rendeer Suntem un cuplu tinar care locuim cu chirie in Bucuresti,cu posibilitati financiare modeste(chiria si intretinerea ne cam maninca toti bani) si care asteptam cu drag venirea unui sufletel pe la inceputul lui octombrie si desi am dori sa ne pregatim din timp,banii nu ne prea permit.As dori sa rog mamicile cu suflet mare sa ne ajute cu ce pot pt viitorul nostru bebelus (hainute,suzete ,biberoane,paturici,cadita,port bebe,prosopele,patut sau orice alt lucru de trebuinta pt un nou nascut)Orice ajutor este mai mult decit bine venit.Va multumim din suflet,eu si bebe flower

P.S. Si inca ceva daca cineva are niste hainute de gravida uriase adica marimea 48-50 si nu mai are nevoie de ele ....eu o sa am nevoie de ele in curind
Sus In jos
turcalexandra

turcalexandra


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 04/05/2009

Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: hainute bebe   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste EmptyVin Mai 08, 2009 11:02 pm

Buna Lidia,

iti multumim ca ne-ai scris si speram sa te putem ajuta cu cate ceva, astfel incat copilasul tau sa se bucure de lumea in care vine . Ce vei avea fetita sau baietel?
Sus In jos
lidia76




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/05/2009

Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste EmptyLun Mai 11, 2009 1:39 pm

Va multumesc din suflet
Bebele nostru va fi baietel sper ca unul voinic si sanatos(din pacate nu imi prea permit sa fac toate analizele speciale,sper ca voi reusi sa le fac cumva pina la urma)
Multumim tare mult inca odata Pupici flower
Sus In jos
cotuca

cotuca


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 46
Localizare : constanta

Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste EmptyMier Mai 13, 2009 4:15 am

poopici,lidia!
ma bucur sa te regasesc si aici!
sarcina usoara iti doresc! flower
Sus In jos
lidia76




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/05/2009

Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste EmptyMier Mai 13, 2009 3:13 pm

cotuca a scris:
poopici,lidia!
ma bucur sa te regasesc si aici!
sarcina usoara iti doresc! flower

Buna cotuca
Si noi te pupam pe tine si ingerasii tai sunny
Sanatate si fericire
Sus In jos
Continut sponsorizat





Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste   Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste Empty

Sus In jos
 
Viitoare mamica cu posibilitati financiare modeste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand ai stiut ca vei deveni mamica?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum pentru pitici, mamici si tatici :: UMANITARE :: AM NEVOIE DE DONATII-
Mergi direct la: