Forum pentru pitici, mamici si tatici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
*** Acest forum a fost mutat la adresa www.piticulvesel.ro/phpBB3/index.php Va multumim pentru intelegere ***

 

 ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
turcalexandra

turcalexandra


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 04/05/2009

ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty
MesajSubiect: ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?   ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? EmptyVin Mai 08, 2009 4:27 am

Eu mai am cateva luni pana ma voi intorce la serviciu si ma gandesc cu groza la acel moment. Cred ca voi fi mereu cu gandul acasa la fetita mea...imi va fi greu sa stau departe de ea atatea ore.
Sus In jos
Carmen




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty
MesajSubiect: Re: ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?   ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? EmptyDum Mai 10, 2009 4:58 pm

Eu m-am intos din vara si a fost nasol prima saptamana simteam ca nu-mi gasesc locul parca eram total aeriana cu locul si cu oamenii Shocked
Sus In jos
piticulvesel

piticulvesel


Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 03/05/2009

ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty
MesajSubiect: Re: ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?   ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? EmptyLun Mai 11, 2009 3:15 am

ti-ai intrat repede in ritm...ai simtit ca te-ai deconectat profesional sau in ceea ce priveste relatiia cu colegii?
Sus In jos
Carmen




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty
MesajSubiect: Re: ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?   ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? EmptyLun Mai 11, 2009 1:22 pm

Legat de profesie mai mult... s-au schimbat multe chestii administrative in serviciu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty
MesajSubiect: Re: ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?   ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu? Empty

Sus In jos
 
ce probleme ati intampinat cand v-ati intors la serviciu?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand apar dintisorii?
» Cand ai stiut ca vei deveni mamica?
» Ingrijirea copilului cand vine acasa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum pentru pitici, mamici si tatici :: PARINTII COPILULUI :: MAMA SE INTOARCE LA SERVICIU-
Mergi direct la: